WD3200LPCX-24C6HT0, DCM HVKTJVB, Western Digital 320GB SATA 2.5 Hard Drive
Report Abuse
Availability:
10 in stock
10 in stock
About this item
- See full specs below in description
| HSN Code | 84717020 |
|---|
| Brand | ‎Western Digital |
|---|---|
| Manufacturer | ‎Western Digital |
| Product Dimensions | ‎12 x 12 x 12 cm; 1 Kilograms |
| Item part number | ‎WD3200LPCX-24C6HT0 |
| Memory Storage Capacity | ‎320 GB |
| Flash Memory Installed Size | ‎320 GB |
| Digital Storage Capacity | ‎320 GB |
| Hard Drive Size | ‎320 GB |
| Connector Type | ‎SATA |
| Media Format | ‎Digital |
| Country of Origin | ‎Malaysia |
| Item Weight | ‎1 kg |
Based on 0 reviews
Be the first to review “WD3200LPCX-24C6HT0, DCM HVKTJVB, Western Digital 320GB SATA 2.5 Hard Drive”
- computer accessories
Techie Internal M.2 NVMe Solid State Drive (SSD) 256GB
- Sequential reads/writes up to 1800/1300MB/s
- NVMe 256GB
- 3-year limited warranty
- More energy efficient than a typical hard drive
SKU: VK0898 - computer accessories
Netgear Nighthawk M1-MR1100 Mobile Hotspot Router (Black)
Brand Netgear Series Nighthawk Special Feature Access Point Mode Frequency Band Class Dual-Band Wireless Type 5 GHz Radio Frequency, 2.4 GHz Radio Frequency Compatible Devices Laptop, Personal Computer, Tablet, Smart Television, Smartphone SKU: VK0939 - computer accessories
Connector Type Wi-Fi Brand D-Link Control Method App, Voice Frequency Band Class Dual-Band Wireless Type 5 GHz Radio Frequency, 802.11ax, 2.4 GHz Radio Frequency SKU: VK0704