WD3200LPCX-24C6HT0, DCM HVKTJVB, Western Digital 320GB SATA 2.5 Hard Drive
Report Abuse
Availability:
10 in stock
10 in stock
About this item
- See full specs below in description
| HSN Code | 84717020 |
|---|
| Brand | ‎Western Digital |
|---|---|
| Manufacturer | ‎Western Digital |
| Product Dimensions | ‎12 x 12 x 12 cm; 1 Kilograms |
| Item part number | ‎WD3200LPCX-24C6HT0 |
| Memory Storage Capacity | ‎320 GB |
| Flash Memory Installed Size | ‎320 GB |
| Digital Storage Capacity | ‎320 GB |
| Hard Drive Size | ‎320 GB |
| Connector Type | ‎SATA |
| Media Format | ‎Digital |
| Country of Origin | ‎Malaysia |
| Item Weight | ‎1 kg |
Based on 0 reviews
Be the first to review “WD3200LPCX-24C6HT0, DCM HVKTJVB, Western Digital 320GB SATA 2.5 Hard Drive”
- computer accessories
Netgear R6120-100INS AC1200 Dual-Band Wi-Fi Router (Black, Not a Modem, 1200 megabits_per_second)
Gigabyte AMD B365M Gaming HD Motherboard with Fast Onboard Storage with NVMe,PCIe Gen3 x4 110mm M.2, 4K Ultra HD Support
Computer ComponentsGigabyte AMD B365M Gaming HD Motherboard with Fast Onboard Storage with NVMe,PCIe Gen3 x4 110mm M.2, 4K Ultra HD Support
Logitech MK270r Wireless Keyboard and Mouse Combo for Windows, 2.4 GHz Wireless, Spill-resistant Design, 8 Multimedia & Shortcut Keys, 2-Year Battery Life, PC/Laptop- Black
computer accessoriesLogitech MK270r Wireless Keyboard and Mouse Combo for Windows, 2.4 GHz Wireless, Spill-resistant Design, 8 Multimedia & Shortcut Keys, 2-Year Battery Life, PC/Laptop- Black