WD3200LPCX-24C6HT0, DCM HVKTJVB, Western Digital 320GB SATA 2.5 Hard Drive
Report Abuse
Availability:
10 in stock
10 in stock
About this item
- See full specs below in description
| HSN Code | 84717020 |
|---|
| Brand | ‎Western Digital |
|---|---|
| Manufacturer | ‎Western Digital |
| Product Dimensions | ‎12 x 12 x 12 cm; 1 Kilograms |
| Item part number | ‎WD3200LPCX-24C6HT0 |
| Memory Storage Capacity | ‎320 GB |
| Flash Memory Installed Size | ‎320 GB |
| Digital Storage Capacity | ‎320 GB |
| Hard Drive Size | ‎320 GB |
| Connector Type | ‎SATA |
| Media Format | ‎Digital |
| Country of Origin | ‎Malaysia |
| Item Weight | ‎1 kg |
Based on 0 reviews
Be the first to review “WD3200LPCX-24C6HT0, DCM HVKTJVB, Western Digital 320GB SATA 2.5 Hard Drive”
- Computer Components
Techie 65W 20V 3.25A Pin size 4.0mm x 1.7mm compatible Lenovo laptop charger