Techie Compatible Apple A1382 Battery for Apple A1286(EMC 2563*), A1382, MD035LL/A Laptops
Battery Ratings:Â Capacity: 5300mAh, Voltage: 10.8V
Compatible part numbers (p/ns):
- 020-7134-A
- A1286(EMC 2353-1*)
- A1286(EMC 2556*)
- A1382
10 in stock
10 in stock
| HSN Code | 84734090 |
|---|
| Cells: | Li-Poly |
| Voltage: | 10.8 V |
| Capacity: | 5300 mAh |
WARRANTY
We’ve Got Your Back!
- 12 Months Replacement Warranty
Based on 0 reviews
- computer accessories, Laptops & Computers
Techie 65W 18.5V 3.5A Pin size 4.8mm x 1.7mm compatible HP laptop charger
computer accessories, Laptops & ComputersTechie 65W 18.5V 3.5A Pin size 4.8mm x 1.7mm compatible HP laptop charger