| Item model number | ‎ST500LM021 |
| Hard Drive Size | ‎500 GB |
| Hard Drive Interface | ‎Serial ATA |
| Hard Disk Rotational Speed | ‎7200 RPM |
| Wattage | ‎1.5 Watts |
| Hardware Platform | ‎PC |
| Are Batteries Included | ‎No |
| Included Components | ‎Internal Drive |
| Manufacturer | ‎SEAGATE |
| Country of Origin | ‎India |
| Item Weight | ‎90 g |
Based on 0 reviews
Be the first to review “Seagate 500GB Internal SATA Hard Drive (ST500LM021)”
- computer accessories
Techie 40W 19V 2.1A Pin size 3.0mm x 1.0mm compatible Samsung laptop charger