Mouse Quantum QHM222 3-Button 400/8001000DPI Wired Optical Mouse
Availability:
10 in stock
10 in stock
| Connectivity Technology | Wired, USB |
| Recommended Uses For Product | Office, Gaming |
| Brand | Quantum |
| Series | QHM222 |
| Special Feature | Wireless, Wired, Optical |
Based on 0 reviews
Be the first to review “Mouse Quantum QHM222 3-Button 400/8001000DPI Wired Optical Mouse”
- Screen
- ADJUSTABLE VIEWING – Find your best view as the 3-sided micro-edge bezel display gives you unlimited sightlines, 100mm of height adjustment, and 90° pivot rotation
- VESA COMPATIBILITY – The 100mm VESA pattern gives you plenty of options for mounting your monitor on whatever wall or desk suits your fancy. PORTS-A-PLENTY – Link up all your devices for a seamless multi-display setup with HDMI, DisplayPort, and VGA ports as well as an audio input
SKU: SC200 - Laptops & Computers, printers
HP Smart Tank 515 All-in-One Wireless Ink Tank Colour Printer
- HIGH VOLUME, PRINTING: Print worry-free at 10p for Black and 20p for Colour
- RELIABLE CONNECTIVITY : High-speed USB 2.0 Connectivity, Wi-Fi , Bluetooth LE
SKU: SC112 - computer accessories
HP 280 19U64AA Bluetooth, Wireless Mouse
- The 2.4GHz wireless connection reliably keeps you hooked up
- With up to 16 months of life on a single AA battery, this mouse was designed to push the limits
- Supports Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS 10.3 or later and chrome OS
SKU: SC69 - Screen
Zebronics 24 inch (60.4 cm) LED Monitor with Full HD Display, HDMI and VGA Port, built in Speaker, Slim Bezel, Metal Stand and Wall Mountable – Zeb-A24FHD LED
ScreenZebronics 24 inch (60.4 cm) LED Monitor with Full HD Display, HDMI and VGA Port, built in Speaker, Slim Bezel, Metal Stand and Wall Mountable – Zeb-A24FHD LED