Mouse Quantum QHM222 3-Button 400/8001000DPI Wired Optical Mouse
Availability:
10 in stock
10 in stock
| Connectivity Technology | Wired, USB |
| Recommended Uses For Product | Office, Gaming |
| Brand | Quantum |
| Series | QHM222 |
| Special Feature | Wireless, Wired, Optical |
Based on 0 reviews
Be the first to review “Mouse Quantum QHM222 3-Button 400/8001000DPI Wired Optical Mouse”
- computer accessories
HP M100 USB Wired Gaming Optical Mouse
- Just plug the cord into your computer’s USB port and you’re ready to go
- 3-buttons, scroll wheel (acts as third button)
- 3 years manufacturer warranty on the device from the date of purchase
SKU: SC50 - computer accessories, Laptops & Computers
Mouse Logitech G102 Light Sync Gaming Mouse
- SYSTEM REQUIREMENTS : Windows 7 or later, macOS 10.11 or later, Chrome OSTM, USB port, Internet access for Logitech Gaming Software (optional). USB report rate: 1000 Hz (1ms)
SKU: SC220 - computer accessories
HP X3000 Wireless Mouse
- No more pulling. No more tugging: The HP Wireless Mouse X3000 features the latest technology you crave. 2.4GHz wireless connection sets you free. Battery life lasts 12 months.(1) Scroll wheel flies through the web and documents. Optical sensor works on most surfaces
- NOTE : USB receiver will be available inside the mouse
- Note : In case of Wireless mouse, the USB receiver will be provided inside or along with the mouse