| Brand | Netgear |
| Model Name | RAX10-100EUS |
| Special Feature | Remote Access |
| Frequency Band Class | Dual-Band |
| Wireless Type | 802.11n, 802.11b, 802.11ax, 802.11a, 802.11ac |
| Compatible Devices | Laptop, Personal Computer, Tablet, Smart Television, Smartphone |
Availability:
10 in stock
10 in stock
| HSN Code | 85176990 |
|---|
| Brand | ‎Netgear |
|---|---|
| Model | ‎RAX10-100EUS |
| Model Name | ‎RAX10-100EUS |
| Product Dimensions | ‎23.5 x 18.4 x 5.7 cm; 1.1 Kilograms |
| Batteries | ‎1 Lithium Ion batteries required. |
| Item model number | ‎RAX10-100EUS |
| Special Features | ‎Remote Access |
| Number Of Items | ‎1 |
| Voltage | ‎230 Volts |
| Wattage | ‎3600 |
| Batteries Included | ‎No |
| Batteries Required | ‎No |
| Data Transfer Rate | ‎1800 Megabits Per Second |
| GSM frequencies | ‎1500 MHz |
| Number of Ports | ‎4 |
| Connector Type | ‎Wi-Fi, Ethernet |
| Includes Rechargable Battery | ‎No |
| Manufacturer | ‎Netgear Technologies India PVT LTD |
| Country of Origin | ‎Thailand |
| Item Weight | ‎1 kg 100 g |
Based on 0 reviews
- computer accessories
Techie 65W 19.5V 3.34A Pin size 4.5mm x 3.0mm compatible Dell laptop charger
- Adapters are equipped with protection circuit which protects your laptop .
- The voltage and output meet exactly with your requirement.
- 1 Year Off Site Manufacturer Warranty.
- In Box : 1 Laptop Charger / Adapter.
- The adapter comes with a power cord(Power cord is not included in warranty).
SKU: VK0830 - Computer Components
Techie Compatible Dell N4020 Battery for Dell Inspiron 14V, Inspiron N4020, Inspiron N4030, Inspiron N4030D Laptops
Computer ComponentsTechie Compatible Dell N4020 Battery for Dell Inspiron 14V, Inspiron N4020, Inspiron N4030, Inspiron N4030D Laptops
High-quality Techie Compatible Dell N4020 Battery for Dell Inspiron 14V, Inspiron N4020, Inspiron N4030, Inspiron N4030D Laptops.
- 0-Cycle – Each cell is brand new and has never been used.
- High Quality Cells – We use the most efficient capacity cells.
- Rigorous Testing – Every single battery cell is tested to ensure it meets our specification.
SKU: VK0812 - computer accessories
Brand ASUS CPU Socket LGA 1200 Compatible Devices Personal Computer RAM Memory Technology DDR4 Memory Clock Speed 4600 MHz SKU: VK0150