| Brand | Netgear |
| Model Name | RAX10-100EUS |
| Special Feature | Remote Access |
| Frequency Band Class | Dual-Band |
| Wireless Type | 802.11n, 802.11b, 802.11ax, 802.11a, 802.11ac |
| Compatible Devices | Laptop, Personal Computer, Tablet, Smart Television, Smartphone |
Availability:
10 in stock
10 in stock
| HSN Code | 85176990 |
|---|
| Brand | ‎Netgear |
|---|---|
| Model | ‎RAX10-100EUS |
| Model Name | ‎RAX10-100EUS |
| Product Dimensions | ‎23.5 x 18.4 x 5.7 cm; 1.1 Kilograms |
| Batteries | ‎1 Lithium Ion batteries required. |
| Item model number | ‎RAX10-100EUS |
| Special Features | ‎Remote Access |
| Number Of Items | ‎1 |
| Voltage | ‎230 Volts |
| Wattage | ‎3600 |
| Batteries Included | ‎No |
| Batteries Required | ‎No |
| Data Transfer Rate | ‎1800 Megabits Per Second |
| GSM frequencies | ‎1500 MHz |
| Number of Ports | ‎4 |
| Connector Type | ‎Wi-Fi, Ethernet |
| Includes Rechargable Battery | ‎No |
| Manufacturer | ‎Netgear Technologies India PVT LTD |
| Country of Origin | ‎Thailand |
| Item Weight | ‎1 kg 100 g |
Based on 0 reviews
- Computer Components
Brand GIGABYTE Compatible Devices Personal Computer Compatible Processors 10th Generation Intel Core Memory Clock Speed 5000 MHz Platform Windows 8.1, Windows 8 Pro, Windows 7, Windows 10 SKU: VK0117 - computer accessories
Techie 45W 14.85V 3.05A Magnet pin L Shape compatible Apple Magsafe 1 laptop charger
computer accessoriesTechie 45W 14.85V 3.05A Magnet pin L Shape compatible Apple Magsafe 1 laptop charger
Replace a broken or damaged Apple MagSafe-1 45W L-shape pin adapter with this brand new Techie 45W MagSafe adapter. This part includes an AC adapter with AC outlet prongs attached.