| Brand | Netgear |
| Model Name | RAX10-100EUS |
| Special Feature | Remote Access |
| Frequency Band Class | Dual-Band |
| Wireless Type | 802.11n, 802.11b, 802.11ax, 802.11a, 802.11ac |
| Compatible Devices | Laptop, Personal Computer, Tablet, Smart Television, Smartphone |
10 in stock
10 in stock
| HSN Code | 85176990 |
|---|
| Brand | ‎Netgear |
|---|---|
| Model | ‎RAX10-100EUS |
| Model Name | ‎RAX10-100EUS |
| Product Dimensions | ‎23.5 x 18.4 x 5.7 cm; 1.1 Kilograms |
| Batteries | ‎1 Lithium Ion batteries required. |
| Item model number | ‎RAX10-100EUS |
| Special Features | ‎Remote Access |
| Number Of Items | ‎1 |
| Voltage | ‎230 Volts |
| Wattage | ‎3600 |
| Batteries Included | ‎No |
| Batteries Required | ‎No |
| Data Transfer Rate | ‎1800 Megabits Per Second |
| GSM frequencies | ‎1500 MHz |
| Number of Ports | ‎4 |
| Connector Type | ‎Wi-Fi, Ethernet |
| Includes Rechargable Battery | ‎No |
| Manufacturer | ‎Netgear Technologies India PVT LTD |
| Country of Origin | ‎Thailand |
| Item Weight | ‎1 kg 100 g |
Based on 0 reviews
- Computer Components
Techie Compatible Apple A1405 Battery for MacBook Air 13.3 inch A1466 A1369 Apple A1496 Laptop model
Computer ComponentsTechie Compatible Apple A1405 Battery for MacBook Air 13.3 inch A1466 A1369 Apple A1496 Laptop model
Apple A1405 Battery Details High-quality Apple A1405 Battery for MacBook Air 13.3 inch A1466 A1369 Apple A1496 Laptop model. If your current battery is not working or it is dead due to a charging issue, backup issue, or any other issues, no worry replace it with the Techie laptop battery for Apple A1405. Techie replacement batteries lead the industry in quality and reliability. Rest assured you’re getting the best part money can buy.
- 0-Cycle – Each cell is brand new and has never been used.
- High Quality Cells – We use the most efficient capacity cells.
- Rigorous Testing – Every single battery cell is tested to ensure it meets our specification.
SKU: VK0799 - Computer Components
Techie 45W 14.85V 3.05A Magnet pin L Shape compatible Apple Magsafe 1 laptop charger
computer accessoriesTechie 45W 14.85V 3.05A Magnet pin L Shape compatible Apple Magsafe 1 laptop charger
Replace a broken or damaged Apple MagSafe-1 45W L-shape pin adapter with this brand new Techie 45W MagSafe adapter. This part includes an AC adapter with AC outlet prongs attached.