| Item model number | ‎KVR26S19S6/8 |
| RAM Size | ‎8 GB |
| Memory Technology | ‎DDR4 |
| Computer Memory Type | ‎DDR4 SDRAM |
| Memory Clock Speed | ‎2666 MHz |
| Voltage | ‎1.2 Volts |
| Are Batteries Included | ‎No |
| Manufacturer | ‎Kingston Technology |
| Country of Origin | ‎India |
| Item Weight | ‎12 g |
Based on 0 reviews
Be the first to review “Kingston KVR26S19S6/8”
- computer accessories, Laptops & Computers
Techie 90W 19V 4.74A Pin size 7.4mm x 5.0mm x 0.6mm compatible HP laptop charger
computer accessories, Laptops & ComputersTechie 90W 19V 4.74A Pin size 7.4mm x 5.0mm x 0.6mm compatible HP laptop charger