Cooler Master MWE Gold 750 Full Modular 750W Power Supply, Black (MPY-7501-AFAAG-UK)
Report Abuse
Availability:
10 in stock
10 in stock
| HSN Code | 85049090 |
|---|
| Brand | ‎Cooler Master |
|---|---|
| Manufacturer | ‎Coolermaster, Cooler Master Technology Inc. 8F., No. 788-1, Zhongzheng Rd., Zhonghe Dist., New Taipei City 23586, Taiwan (R.O.C.) |
| Series | ‎MPY-7501-AFAAG-UK |
| Colour | ‎Black |
| Item Height | ‎8.6 Centimeters |
| Item Width | ‎14 Centimeters |
| Product Dimensions | ‎15 x 14 x 8.6 cm; 2.24 Kilograms |
| Item model number | ‎MPY-7501-AFAAG-UK |
| Wattage | ‎750 Watts |
| Are Batteries Included | ‎No |
| Included Components | ‎Power Supply |
| Manufacturer | ‎Coolermaster |
| Country of Origin | ‎Taiwan |
| Item Weight | ‎2 kg 240 g |
Based on 0 reviews
Be the first to review “Cooler Master MWE Gold 750 Full Modular 750W Power Supply, Black (MPY-7501-AFAAG-UK)”
- computer accessories
Brand TP-Link Model Name TP-link WR820N Special Feature Provides separate access for guests while securing the home network:: Blocks unauthorized access to your network::Reliably safeguards your network against unknown hacking exploits, providing you a safe network environment Wireless Type 802.11b Compatible Devices IPv6, IPTV Frequency 2.4 Hz SKU: VK0903 - computer accessories