Cooler Master MWE Gold 750 Full Modular 750W Power Supply, Black (MPY-7501-AFAAG-UK)
Report Abuse
Availability:
10 in stock
10 in stock
| HSN Code | 85049090 |
|---|
| Brand | ‎Cooler Master |
|---|---|
| Manufacturer | ‎Coolermaster, Cooler Master Technology Inc. 8F., No. 788-1, Zhongzheng Rd., Zhonghe Dist., New Taipei City 23586, Taiwan (R.O.C.) |
| Series | ‎MPY-7501-AFAAG-UK |
| Colour | ‎Black |
| Item Height | ‎8.6 Centimeters |
| Item Width | ‎14 Centimeters |
| Product Dimensions | ‎15 x 14 x 8.6 cm; 2.24 Kilograms |
| Item model number | ‎MPY-7501-AFAAG-UK |
| Wattage | ‎750 Watts |
| Are Batteries Included | ‎No |
| Included Components | ‎Power Supply |
| Manufacturer | ‎Coolermaster |
| Country of Origin | ‎Taiwan |
| Item Weight | ‎2 kg 240 g |
Based on 0 reviews
Be the first to review “Cooler Master MWE Gold 750 Full Modular 750W Power Supply, Black (MPY-7501-AFAAG-UK)”
- Computer Components
Techie Compatible Apple A1309 Battery for MacBook Pro 17″ A1297 Laptops
High-quality Techie Compatible Apple A1309 Battery for MacBook Pro 17″ A1297 Laptops.
- 0-Cycle – Each cell is brand new and has never been used.
- High-Quality Cells – We use the most efficient capacity cells.
- Rigorous Testing – Every single battery cell is tested to ensure it meets our specifications.
SKU: VK0804 - Computer Components
Techie 6 fans Laptop Cooling pad With LCD Panel
- Comfortable and quiet, Techie laptop cooling stand is designed to function for ultra cooling and maintain your working posture so that your device as well as you can work longer. The Laptop cooling stand supports device size upto 15.6 inch and can be adjusted between 6.5 degree to 40 degree angle for better posture.