| Item model number | ‎AD4U2400J4G17-R |
| RAM Size | ‎4 |
| Memory Technology | ‎DDR4 |
| Computer Memory Type | ‎DDR3 SDRAM |
| Memory Clock Speed | ‎2400 MHz |
| Voltage | ‎1.2 Volts |
| Are Batteries Included | ‎No |
| Included Components | ‎DRAM only |
| Manufacturer | ‎ADATA |
| Country of Origin | ‎Taiwan |
| Imported By | ‎KBC COMPUTECH Pvt Ltd |
| Item Weight | ‎45 g |
Based on 0 reviews
Be the first to review “ADATA AD4U2400J4G17-R 4GB 2400MHz DDR4 U-DIMM (Desktop) RAM”
- computer accessories
Techie 6 fans Cool RGB Lighting Laptop Cooling pad
Efficient Heat Dissipation is Structured with geometry and a beautiful black metal panel, 3 big cooling fans (110mm) and 3 small fans(65mm), the laptop cooler pad will deliver an impressive amount of cooling while still remaining quiet to boot. LCD display screen allows controlling RGB lights, fan speed, and modes