| Item model number | ‎AD4U2400J4G17-R |
| RAM Size | ‎4 |
| Memory Technology | ‎DDR4 |
| Computer Memory Type | ‎DDR3 SDRAM |
| Memory Clock Speed | ‎2400 MHz |
| Voltage | ‎1.2 Volts |
| Are Batteries Included | ‎No |
| Included Components | ‎DRAM only |
| Manufacturer | ‎ADATA |
| Country of Origin | ‎Taiwan |
| Imported By | ‎KBC COMPUTECH Pvt Ltd |
| Item Weight | ‎45 g |
Based on 0 reviews
Be the first to review “ADATA AD4U2400J4G17-R 4GB 2400MHz DDR4 U-DIMM (Desktop) RAM”
- computer accessories
Netgear R6220 AC1200 Smart WiFi Router 802.11ac Dual Band Gigabit WiFi (300 Mbps + 867 Mbps)
- AC1200 WiFi—300+867 Mbps speeds
- External antennas for improved WiFi coverage
- Ideal for homes with 8 or more WiFi devices
- Nighthawk App – Easily set up your router and get more out of your WiFi.
SKU: VK0942 - computer accessories
Techie 65W 20V 3.25A USB Pin Compatible Lenovo Laptop Charger