| Item model number | ‎AD4U2400J4G17-R |
| RAM Size | ‎4 |
| Memory Technology | ‎DDR4 |
| Computer Memory Type | ‎DDR3 SDRAM |
| Memory Clock Speed | ‎2400 MHz |
| Voltage | ‎1.2 Volts |
| Are Batteries Included | ‎No |
| Included Components | ‎DRAM only |
| Manufacturer | ‎ADATA |
| Country of Origin | ‎Taiwan |
| Imported By | ‎KBC COMPUTECH Pvt Ltd |
| Item Weight | ‎45 g |
Based on 0 reviews
Be the first to review “ADATA AD4U2400J4G17-R 4GB 2400MHz DDR4 U-DIMM (Desktop) RAM”
- computer accessories
Techie 90W 19.5V 4.62A Pin size 4.5mm x 3.0mm compatible Dell laptop charger
- Adapters are equipped with protection circuit which protects your laptop .
- The voltage and output meet exactly with your requirement.
- 1 Year Off Site Manufacturer Warranty.
- In Box: 1 Laptop Charger / Adapter with power cord.
- The adapter comes with a power cord(Power cord is not included in warranty).
SKU: VK0834 - computer accessories
StoreIN ADNET 2.5 USB 2.0 HDD Screwless Laptop and Desktop Casing Hard Disk Encloser (Size 2.5 inch)
computer accessoriesStoreIN ADNET 2.5 USB 2.0 HDD Screwless Laptop and Desktop Casing Hard Disk Encloser (Size 2.5 inch)