| Item model number | ‎AD4U2400J4G17-R |
| RAM Size | ‎4 |
| Memory Technology | ‎DDR4 |
| Computer Memory Type | ‎DDR3 SDRAM |
| Memory Clock Speed | ‎2400 MHz |
| Voltage | ‎1.2 Volts |
| Are Batteries Included | ‎No |
| Included Components | ‎DRAM only |
| Manufacturer | ‎ADATA |
| Country of Origin | ‎Taiwan |
| Imported By | ‎KBC COMPUTECH Pvt Ltd |
| Item Weight | ‎45 g |
Based on 0 reviews
Be the first to review “ADATA AD4U2400J4G17-R 4GB 2400MHz DDR4 U-DIMM (Desktop) RAM”
- computer accessories
Terabyte External 2.5-inch Hard Disk Sata Case (Red)
You have figured out a way to store all your favourite movies, music, videos, games or important documents in a hard drive disc, then you must ensure to keep that in a proper and safe manner. However, you don’t have to worry anymore as popular brand smartpro brings you the terabyte 2.5 inch sata laptop portable external hard disk casing. The sleek and stylish interface along with the convenient and lightweight design makes it a must have.
SKU: VK0563 - computer accessories
Techie 65W 20V 3.25A Pin size 7.9mm x 5.5mm x 0.9mm compatible Lenovo laptop charger
computer accessoriesTechie 65W 20V 3.25A Pin size 7.9mm x 5.5mm x 0.9mm compatible Lenovo laptop charger