| Item model number | ‎AD4U2400J4G17-R |
| RAM Size | ‎4 |
| Memory Technology | ‎DDR4 |
| Computer Memory Type | ‎DDR3 SDRAM |
| Memory Clock Speed | ‎2400 MHz |
| Voltage | ‎1.2 Volts |
| Are Batteries Included | ‎No |
| Included Components | ‎DRAM only |
| Manufacturer | ‎ADATA |
| Country of Origin | ‎Taiwan |
| Imported By | ‎KBC COMPUTECH Pvt Ltd |
| Item Weight | ‎45 g |
Based on 0 reviews
Be the first to review “ADATA AD4U2400J4G17-R 4GB 2400MHz DDR4 U-DIMM (Desktop) RAM”
- computer accessories
Brand Tenda Model Name Tenda AC1200 Frequency Band Class Dual-Band Wireless Type 802.11a Frequency 1000 MHz Mounting Hardware Dual-Band Router, Power Adapter, Quick Installation Guide, Ethernet Cable SKU: VK0927 - computer accessories
Techie 85W 18.5V 4.6A Magnet pin L Shape compatible Apple Magsafe 1 laptop charger
computer accessoriesTechie 85W 18.5V 4.6A Magnet pin L Shape compatible Apple Magsafe 1 laptop charger
Replace a broken or damaged Apple MagSafe-1 85W L-shape pin adapter with this brand new Techie 85W MagSafe adapter. This part includes an AC adapter with AC outlet prongs attached.