ADATA 8GB (1*8 GB) DDR4 3200 MHz U-DIMM Desktop Memory RAM – AD4U32008G22-RGN
Report Abuse
Availability:
10 in stock
10 in stock
About this item
- 8 GB (1 x 8GB) DDR4 U-DIMM Laptop RAM
- Module: 288-pin U-DIMM
- Operating temperature : 0°C to 85°C
- Power Supply : VDD and VDDQ = 1.2V±0.06V
- DRAM spec/VCC : DDR4 STD 1.2V
| HSN Code | 84733099 |
|---|
| Brand | ‎A-DATA |
|---|---|
| Manufacturer | ‎ADATA, ADATA |
| Form Factor | ‎DIMM |
| Item Height | ‎8 Millimeters |
| Item Width | ‎10.1 Centimeters |
| Product Dimensions | ‎22.8 x 10.1 x 0.8 cm; 20 Grams |
| Item model number | ‎AD4U32008G22-RGN |
| RAM Size | ‎8 GB |
| Memory Technology | ‎DDR4 |
| Computer Memory Type | ‎DDR4 SDRAM |
| Voltage | ‎1.2 Volts |
| Manufacturer | ‎ADATA |
| Country of Origin | ‎Taiwan |
| Item Weight | ‎20 g |
Based on 0 reviews
Be the first to review “ADATA 8GB (1*8 GB) DDR4 3200 MHz U-DIMM Desktop Memory RAM – AD4U32008G22-RGN”
- computer accessories
TP-Link Archer C5 White Dual Band Gigabit AC120 Wireless Wi-Fi Speed Router
Brand TP-Link Special Feature Remote Access Frequency Band Class Dual-Band Wireless Type 5 GHz Radio Frequency, 2.4 GHz Radio Frequency Compatible Devices Laptop, Personal Computer, Tablet, Smart Television, Smartphone Recommended Uses For Product Home SKU: VK0918 - computer accessories
TP-Link AC750 Dual Band Wireless Cable Router, 4 10/100 LAN + 10/100 WAN Ports, Support Guest Network and Parental Control, 750Mbps Speed Wi-Fi, 3 Antennas (Archer C20) Blue, 2.4 GHz
computer accessoriesTP-Link AC750 Dual Band Wireless Cable Router, 4 10/100 LAN + 10/100 WAN Ports, Support Guest Network and Parental Control, 750Mbps Speed Wi-Fi, 3 Antennas (Archer C20) Blue, 2.4 GHz
Brand ‎TP-Link Manufacturer ‎TP-Link Technologies Co.,Ltd Series ‎Archer C20 Colour ‎Blue Item Height ‎6.8 Centimeters Item Width ‎35.7 Centimeters Product Dimensions ‎22.3 x 35.7 x 6.8 cm; 320 Grams Batteries ‎1 Unknown batteries required. Item model number ‎ARCHER C20 Processor Count ‎1 Connectivity Type ‎Wi-Fi Wireless Type ‎5.8 GHz Radio Frequency Number of Ethernet Ports ‎5 Operating System ‎Windows Are Batteries Included ‎No Included Components ‎AC750 Wireless Dual Band Router Archer C20, Power Adapter, RJ45 Ethernet Cable, Quick Installation Guide Manufacturer ‎TP-Link Technologies Co.,Ltd Country of Origin ‎China Imported By ‎TP-LINK India Private Limited,Green Industrial Park, Dongri Pada, Poman, Kaman-Bhiwandi Road, Vasai East, Palghar, Maharashtra – 401208 Item Weight ‎320 g SKU: VK0906 - Computer Components