A-DATA Memory SO-DIMM 32 GB DDR4-3200Laptop RAM, (Model: AD4S2666732G19-RGN)
10 in stock
10 in stock
About this item
- Memory SO-DIMM 32 GB DDR4-3200 laptop memory
- Complies with JEDEC standards
| HSN Code | 84733099 |
|---|
| Brand | ‎A-DATA |
|---|---|
| Manufacturer | ‎Adata Technology (India) Pvt. Ltd., Adata Technology (India) Pvt. Ltd. |
| Model | ‎AD4S3200732G22-RGN |
| Product Dimensions | ‎15 x 15 x 2 cm; 30 Grams |
| Item model number | ‎AD4S3200732G22-RGN |
| RAM Size | ‎32 GB |
| Memory Storage Capacity | ‎32 GB |
| Ram Memory Technology | ‎DDR4 |
| Computer Memory Type | ‎DDR4 SDRAM |
| Processor Speed | ‎3200 MHz |
| Compatible Devices | ‎Laptop |
| Number Of Items | ‎1 |
| Voltage | ‎1.2 Volts |
| Batteries Required | ‎No |
| Form Factor | ‎SO-DIMM |
| Manufacturer | ‎Adata Technology (India) Pvt. Ltd. |
| Country of Origin | ‎Taiwan |
| Item Weight | ‎30 g |
Based on 0 reviews
- Computer Components
Techie 4GB DDR3 1333Mhz Desktop RAM
SKU: VK0886 - computer accessories
Techie 45W 19V 2.37A Pin size 5.5mm x 2.5mm compatible Toshiba laptop charger