A-DATA Memory SO-DIMM 32 GB DDR4-3200Laptop RAM, (Model: AD4S2666732G19-RGN)
10 in stock
10 in stock
About this item
- Memory SO-DIMM 32 GB DDR4-3200 laptop memory
- Complies with JEDEC standards
| HSN Code | 84733099 |
|---|
| Brand | ‎A-DATA |
|---|---|
| Manufacturer | ‎Adata Technology (India) Pvt. Ltd., Adata Technology (India) Pvt. Ltd. |
| Model | ‎AD4S3200732G22-RGN |
| Product Dimensions | ‎15 x 15 x 2 cm; 30 Grams |
| Item model number | ‎AD4S3200732G22-RGN |
| RAM Size | ‎32 GB |
| Memory Storage Capacity | ‎32 GB |
| Ram Memory Technology | ‎DDR4 |
| Computer Memory Type | ‎DDR4 SDRAM |
| Processor Speed | ‎3200 MHz |
| Compatible Devices | ‎Laptop |
| Number Of Items | ‎1 |
| Voltage | ‎1.2 Volts |
| Batteries Required | ‎No |
| Form Factor | ‎SO-DIMM |
| Manufacturer | ‎Adata Technology (India) Pvt. Ltd. |
| Country of Origin | ‎Taiwan |
| Item Weight | ‎30 g |
Based on 0 reviews
- computer accessories
Techie 135W 19V 7.1A Pin size 5.5mm x 1.7mm compatible Acer laptop Charger
-Adapters are equipped with a protection circuit that protects your laptop.
-The voltage and output meet exactly with your requirement.
-1 Year Off Site Manufacturer Warranty.
-In Box: 1 Laptop Charger / Adapter with power cord.
- The adapter comes with a power cord(Power cord is not included in warranty).
SKU: VK0866 - Computer Components
- 0-Cycle – Each cell is brand new and has never been used.
- High Quality Cells – We use the most efficient capacity cells.
- Rigorous Testing – Every single battery cell is tested to ensure it meets our specification.
SKU: VK0744 - Computer Components
MSI MAG Z690 Tomahawk WiFi DDR4 Gaming Motherboard, ATX – Supports Intel Core 12th Gen Processors, LGA 1700-16 Duet Rail VRM 70A, Memory Boost 5200MHz/OC, 1 x PCIe 5.0 x16, 3 x M.2 Gen4, Wi-Fi 6
Computer ComponentsMSI MAG Z690 Tomahawk WiFi DDR4 Gaming Motherboard, ATX – Supports Intel Core 12th Gen Processors, LGA 1700-16 Duet Rail VRM 70A, Memory Boost 5200MHz/OC, 1 x PCIe 5.0 x16, 3 x M.2 Gen4, Wi-Fi 6
Brand MSI CPU Socket LGA 1700 RAM Memory Technology DDR4 Memory Clock Speed 5200 MHz Platform Windows 11, Windows 10 SKU: VK0055