A-DATA Memory SO-DIMM 32 GB DDR4-3200Laptop RAM, (Model: AD4S2666732G19-RGN)
Report Abuse
Availability:
10 in stock
10 in stock
About this item
- Memory SO-DIMM 32 GB DDR4-3200 laptop memory
- Complies with JEDEC standards
|---|---|
| Manufacturer | ‎Adata Technology (India) Pvt. Ltd., Adata Technology (India) Pvt. Ltd. |
| Model | ‎AD4S3200732G22-RGN |
| Product Dimensions | ‎15 x 15 x 2 cm; 30 Grams |
| Item model number | ‎AD4S3200732G22-RGN |
| RAM Size | ‎32 GB |
| Memory Storage Capacity | ‎32 GB |
| Ram Memory Technology | ‎DDR4 |
| Computer Memory Type | ‎DDR4 SDRAM |
| Processor Speed | ‎3200 MHz |
| Compatible Devices | ‎Laptop |
| Number Of Items | ‎1 |
| Voltage | ‎1.2 Volts |
| Batteries Required | ‎No |
| Form Factor | ‎SO-DIMM |
| Manufacturer | ‎Adata Technology (India) Pvt. Ltd. |
| Country of Origin | ‎Taiwan |
| Item Weight | ‎30 g |
Based on 0 reviews
- computer accessories
Techie 60W 16.5V 3.65A Magnet Pin L shape compatible Apple Magsafe 1 laptop charger
computer accessoriesTechie 60W 16.5V 3.65A Magnet Pin L shape compatible Apple Magsafe 1 laptop charger
Replace a broken or damaged Apple MagSafe-1 60W L-shape pin adapter with this brand new Techie A1278 charger for MacBook. This part includes an AC adapter with AC outlet prongs attached.
- Magnetic connector for quick and secure charging
- Amber light for charging feedback
- Comes with a one-year warranty and life time of complimentary technical support from Techie
SKU: VK0829 - computer accessories
Techie 65W 19V 3.42A Pin size 5.5mm x 1.7mm compatible Acer laptop charger