A-DATA 4GB DDR4 modules 2666 MHz Laptop Memory – AD4S26664G19-RGN,Green
10 in stock
10 in stock
About this item
| HSN Code | 84733099 |
|---|
| Brand | ‎A-DATA |
|---|---|
| Manufacturer | ‎ADATA,, ADATA, ADATA Technology Co.LTD 18F , No 258, Liancheng Rd, Zhonghe Dist.,New Taipei City 235 , Taiwan , Tel: + 886-2-8228-0886 Fax :+886-2-8228-0887 |
| Colour | ‎Green |
| Form Factor | ‎144-Pin SO-DIMM |
| Item Height | ‎19 Millimeters |
| Item Width | ‎12.9 Centimeters |
| Product Dimensions | ‎16.3 x 12.9 x 1.9 cm; 20 Grams |
| Item model number | ‎AD4S26664G19-RGN |
| RAM Size | ‎4 GB |
| Memory Technology | ‎DDR4 |
| Computer Memory Type | ‎DDR4 SDRAM |
| Memory Clock Speed | ‎2666 |
| Manufacturer | ‎ADATA, |
| Country of Origin | ‎Taiwan |
| Item Weight | ‎20 g |
Based on 0 reviews
Be the first to review “A-DATA 4GB DDR4 modules 2666 MHz Laptop Memory – AD4S26664G19-RGN,Green”
- computer accessories
Techie 135W 19V 7.1A Pin size 5.5mm x 1.7mm compatible Acer laptop Charger
-Adapters are equipped with a protection circuit that protects your laptop.
-The voltage and output meet exactly with your requirement.
-1 Year Off Site Manufacturer Warranty.
-In Box: 1 Laptop Charger / Adapter with power cord.
- The adapter comes with a power cord(Power cord is not included in warranty).
SKU: VK0866 - Computer Components
Techie Compatible Samsung R470 Battery for Samsung R580, R428, R430, R440, R460, R465, R478 Laptops
- 0-Cycle – Each cell is brand new and has never been used.
- High Quality Cells – We use the most efficient capacity cells.
- Rigorous Testing – Every single battery cell is tested to ensure it meets our specification.
SKU: VK0749 - computer accessories
Tenda AC23 Dual-Band WLAN Router, AC2100 Wi-Fi Gigabit (2.4 GHz 300 Mbps, 5 GHz 1733 Mbps, 4 x Gigabit Ports, App Control, 4 x 4 MU-MIMO, 7 x 6 dBi External Antennas), Black
computer accessoriesTenda AC23 Dual-Band WLAN Router, AC2100 Wi-Fi Gigabit (2.4 GHz 300 Mbps, 5 GHz 1733 Mbps, 4 x Gigabit Ports, App Control, 4 x 4 MU-MIMO, 7 x 6 dBi External Antennas), Black