A-DATA 4GB DDR4 modules 2666 MHz Laptop Memory – AD4S26664G19-RGN,Green
Report Abuse
Availability:
10 in stock
10 in stock
About this item
| HSN Code | 84733099 |
|---|
| Brand | ‎A-DATA |
|---|---|
| Manufacturer | ‎ADATA,, ADATA, ADATA Technology Co.LTD 18F , No 258, Liancheng Rd, Zhonghe Dist.,New Taipei City 235 , Taiwan , Tel: + 886-2-8228-0886 Fax :+886-2-8228-0887 |
| Colour | ‎Green |
| Form Factor | ‎144-Pin SO-DIMM |
| Item Height | ‎19 Millimeters |
| Item Width | ‎12.9 Centimeters |
| Product Dimensions | ‎16.3 x 12.9 x 1.9 cm; 20 Grams |
| Item model number | ‎AD4S26664G19-RGN |
| RAM Size | ‎4 GB |
| Memory Technology | ‎DDR4 |
| Computer Memory Type | ‎DDR4 SDRAM |
| Memory Clock Speed | ‎2666 |
| Manufacturer | ‎ADATA, |
| Country of Origin | ‎Taiwan |
| Item Weight | ‎20 g |
Based on 0 reviews
Be the first to review “A-DATA 4GB DDR4 modules 2666 MHz Laptop Memory – AD4S26664G19-RGN,Green”
- computer accessories
Netgear AC750 WiFi Range Extender
Netgear Nighthawk M1-MR1100 Mobile Hotspot Router (Black)
Brand Netgear Series Nighthawk Special Feature Access Point Mode Frequency Band Class Dual-Band Wireless Type 5 GHz Radio Frequency, 2.4 GHz Radio Frequency Compatible Devices Laptop, Personal Computer, Tablet, Smart Television, Smartphone SKU: VK0939