A-DATA 4GB DDR4 modules 2666 MHz Laptop Memory – AD4S26664G19-RGN,Green
Report Abuse
Availability:
10 in stock
10 in stock
About this item
| HSN Code | 84733099 |
|---|
| Brand | ‎A-DATA |
|---|---|
| Manufacturer | ‎ADATA,, ADATA, ADATA Technology Co.LTD 18F , No 258, Liancheng Rd, Zhonghe Dist.,New Taipei City 235 , Taiwan , Tel: + 886-2-8228-0886 Fax :+886-2-8228-0887 |
| Colour | ‎Green |
| Form Factor | ‎144-Pin SO-DIMM |
| Item Height | ‎19 Millimeters |
| Item Width | ‎12.9 Centimeters |
| Product Dimensions | ‎16.3 x 12.9 x 1.9 cm; 20 Grams |
| Item model number | ‎AD4S26664G19-RGN |
| RAM Size | ‎4 GB |
| Memory Technology | ‎DDR4 |
| Computer Memory Type | ‎DDR4 SDRAM |
| Memory Clock Speed | ‎2666 |
| Manufacturer | ‎ADATA, |
| Country of Origin | ‎Taiwan |
| Item Weight | ‎20 g |
Based on 0 reviews
Be the first to review “A-DATA 4GB DDR4 modules 2666 MHz Laptop Memory – AD4S26664G19-RGN,Green”
- computer accessories
Techie 85W 20V 4.25A Magnet pin T Shape compatible Apple Magsafe 2 laptop charger
computer accessoriesTechie 85W 20V 4.25A Magnet pin T Shape compatible Apple Magsafe 2 laptop charger
Replace a broken or damaged Apple MagSafe-2 85W adapter with this brand new Techie 85W MagSafe adapter. This part includes an AC adapter with AC outlet prongs attached.
- Magnetic connector for quick and secure charging
- Amber light for charging feedback
- Comes with a one-year warranty and life time of complimentary technical support from Techie
SKU: VK0823 - computer accessories
Techie 40W 19V 1.75A Pin size 4.0mm x 1.35mm compatible Asus laptop charger
- Adapters are equipped with protection circuit which protects your laptop .
- The voltage and output meet exactly with your requirement.
- 1 Year Off Site Manufacturer Warranty.
- In Box : 1 Laptop Charger / Adapter.
- The adapter comes with a power cord(Power cord is not included in warranty).
SKU: VK0839 - Computer Components
Brand GIGABYTE Compatible Devices Personal Computer Compatible Processors 10th Generation Intel Core Memory Clock Speed 5000 MHz Platform Windows 8.1, Windows 8 Pro, Windows 7, Windows 10 SKU: VK0117